جزییات خبر

در جلسه توجیهی الزام استفاده از کارت سوخت در ارومیه تاکید شد:

دارندگان کارت سوخت شخصی بنزین قبل از 20 مرداد ماه یکبار سوختگیری کنند

(پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۰۸

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: کسانی از طریق «سامانه دولت همراه» کارت بانکی معرفی کرده بودند تا به جای کارت سوخت استفاده کنند، برای آنها کارت سوخت صادر شده و به زودی به درب منازلشان ارسال می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، محمود حسن زاده درجلسه توجیهی عرضه بنزین با کارت سوخت شخصی با حضور کلیه مالکین جایگاههای سوخت گفت: این روش از قاچاق سوخت و سوء استفاده از کارت های سوخت جلوگیری می کند.
وی از دارندگان کارت سوخت شخصی بنزین خواست تا دو هفته آینده حتما یکبار با کارت سوخت خودروی شخصی خود سوختگیری نمایند

معاون بازرگانی منطقه ارومیه در خصوص مسائل احتمالی اجرای این طرح گفت: در ابتدای اجرای این طرح، امکان عرضه سوخت با کارت جایگاه دار برای کسانی که هنوز کارت سوخت ثبت نام نکرده اند یا کارت سوخت را همراه خود ندارند، وجود دارد اما با اعمال محدودیت در کمیت بنزین سوخت به راننده عرضه می‌شود و به مرور این محدودیت بیشتر می شود تا اینکه همه کارت سوختشان را تهیه یا فعال و از آن استفاده کنند.

رئیس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ارومیه نیز در جمع جایگاه داران ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همراهی مالکین مجاری عرضه گفت:اپراتور جایگاهها نقش بسیار مهمی در اطلاع رسانی اجرای طرح های سامانه هوشمند سوخت دارند.

رحمت حاجی زاده با بیان مطلب فوق افزود: مالکین جایگاهها در این فرصت کم، جلسات متعددی با اپراتورها و کارگران جایگاهها برگزار کنند و بسته اطلاع رسانی روابط عمومی را در ارتباط با اجرای طرح الزام استفاده از کارت سوخت شخصی را مطالعه و به نحو مقتضی به پرسشهای احتمالی رانندگان پاسخ دهند

 رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه رمز اولیه کارت‌های سوخت جدید ۴ رقم شماره ملی فرد صاحب کارت است، تصریح کرد: اگر کسی رمز کارت سوخت را فراموش کرده باشد، می‌تواند با در دست داشتن مدارک خودرو و کارت ملی به ادارات تابعه شرکت ملی پخش فرآورد ههای نفتی منطقه مستقردر شهرستانها مراجعه و یا از طریق تماس با شماره ۰۹۶۲۷ راهنمایی های لازم را برای دریافت آدرس مراکز رمزگشایی کارت سوخت دریافت کنند.

ناصر مقدسی افزود: بسته اطلاع رسانی طرح الزام برای استفاده کارت سوخت شخصی در اختیار همه مالکین جایگاهها قرار گرفته و جایگاهداران می توانند در محل جایگاه علاوه بر پوستر و بنر طرح مذکور نسبت به اطلاع رسانی دقیق و جامع تر اقدام کنند.

در این جلسه توجیهی مدیرعامل یکی از شرکتهای برند و انجمن صنفی جایگاهداران و همچنین رئیس سامانه هوشمند سوخت منطقه از دیگر سخنرانان بودند و در پایان جلسه به پرسشهای جایگاهداران پاسخ لازم داده شد.

کارت

کارت

کارت

کارت

کارت

کارت

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

ارومیه - خیابان کاشانی - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه

کد پستی : 63373-57156

تلفن های مرکز مخابرات:

 044-33475924

044-33475925

044-33475926

044-33475927

044-33413456

تلفن روابط عمومی :